+38(063) 709-52-23

tel
Фильтр Товаров
Brainy Filter
Цена
грн. грн.
Производители
31

БАР (Біологічно активні рідини)Страна: Украина

БАЖ Ісцелін - Чистотіл, Данікафарм, 150 мл.

Даника

БАЖ Ісцелін - Чистотіл, Данікафарм, 150 мл.

БАЖ Ісцелін - Чистотіл - природний засіб ефективного протипухлинного захисту організму. Пригнічує ро..

120.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

БАЖ Деревій, Данікафарм, 100 мл.

Даника

БАЖ Деревій, Данікафарм, 100 мл.

БАЖ Деревій - препарат комплексного оздоровлюючого впливу на організм. Ефективний протизапальний зас..

115.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

БАЖ Каштан, Данікафарм, 100 мл.

Даника

БАЖ Каштан, Данікафарм, 100 мл.

БАЖ Каштан - засіб для поліпшення роботи серцево-судинної системи. Особливо ефективно допомагає при ..

105.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

БАЖ Шиїтаке - Іммунолек, Данікафарм, 100 мл.

Даника

БАЖ Шиїтаке - Іммунолек, Данікафарм, 100 мл.

БАР Шиїтаке - Іммунолек - препарат для підвищення адаптаційних можливостей організму. Підсилює здатн..

135.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

БАР Імбир, Данікафарм, 100 мл

Даника

БАР Імбир, Данікафарм, 100 мл

Імбир БАР - препарат для підвищення захисних сил організму. Здатний захистити від сезонних вірусних ..

145.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Біологічно активні рідини (БАР) представляють собою унікальний продукт, здатний підтримати, і відновити вразливі функції організму. Дана продукція є внутрішньоклітинної та міжклітинної рідиною лікарських рослин, в незмінному вигляді. Біологічні активні рідини виділяються з рослин за спеціальною, запатентованою технологією, шляхом вакуум-екстракції. Тому, БАР повністю зберігають цілющі властивості рослин, які входять до їх складу.

Інтернет-магазин GreenDoc пропонує асортимент БАР для відновлення після різних захворювань, і зміцнення здоров'я. Ця серія продуктів може стати Вашим помічником в справі оздоровлення, на довгі роки.

Властивості БАР:

Дана продукція застосовується для оздоровлення людини близько 20 років, і за цей час переконливо довела свою ефективність. Численні дослідження і клінічні випробування в авторитетних медичних установах підтвердили здатність БАР захищати організм людини від мутації генів. Крім того, біологічно активні рідини виявляють виражені радіопротекторні властивості і значно уповільнюють процеси старіння організму.

Особливості застосування БАР:

Величезною перевагою даної продукції є її здатність підвищувати ефективність лікарської терапії, і, одночасно, знижувати побічні ефекти застосування фармпрепаратів.

БАР доцільно включати в будь-які відновно-профілактичні програми, оскільки вони мають більш тривалий ефект впливу, ніж таблетовані фітокомплекси. Крім того, БАР значно розширюють ефект позитивного впливу лікарських трав на організм.

Слід зазначити ще одну важливу особливість БАР - вони повністю безпечні для організму, незамінні для алергіків, не дають ефекту звикання, і не знижують силу цілющого впливу при тривалому застосуванні.

Ефективність БАР:

Біологічно активні рідини не містять в своєму складі спирту, гормонів, лактози, консервантів. Тому, вони незамінні для осіб, чутливих до даних складових. Профілактична доза прийому даних препаратів становить 7-15 крапель на 50 мл води. При хронічних захворюваннях, які вимагають серйозної корекції стану організму, БАР застосовуються в лікувальній дозі - 1 чайна ложка на 200 мл води. Таке дозування дає виражений оздоровчий ефект.

Величезною додатковою перевагою цієї серії, є можливість поступового підвищення ефективності - по 1 краплі з кожним наступним прийомом. Такий спосіб застосування дозволяє м'яко увійти в режим лікування, що особливо важливо для алергіків, і осіб, що мають цілий ряд системних захворювань.

Надалі, після досягнення бажаного ефекту, дозування може поступово знижуватися до мінімальної профілактичної, що дає можливість зберігати і підтримувати результат.

Практика застосування показує, що біологічно активні рідини, які зміцнюють імунітет, здатні протягом одного курсу позбавити людину від сезонних вірусних захворювань. Це стосується навіть тих осіб, які зазвичай хворіли ГРЗ і ГРВІ по 4-6 разів на рік.

З усього вищеописаного зрозуміло, що ця продукція - просто знахідка для людей, які зазнали на собі наслідки різних інтоксикацій, в тому числі, лікарських.

Таким чином, БАР здатні:

  1. Зміцнити імунітет,
  2. Підвищити адаптаційні можливості людини,
  3. Нормалізувати обмін речовин,
  4. Значно поліпшити діяльність найважливіших систем організму, в тому числі, серцево-судинної та нервової.
  5. Запобігти виникненню різних патогенних процесів,
  6. Уповільнити процеси старіння.

Інтернет-магазин GreenDoc готовий допомогти Вам індивідуальними консультаціями з питань застосування БАР. Крім того, ми швидко доставимо Ваше замовлення по Києву, і Україні.