+38(063) 709-52-23

tel
Фильтр Товаров
Brainy Filter
Цена
грн. грн.
Производители
8
40
50

Пробіотики (препарати для відновлення травлення)Страна: Украина

Лактузан Дуо, 30 капсул, 500 мг, Вітера

Витера

Лактузан Дуо, 30 капсул, 500 мг, Вітера

Лактузан Дуо - унікальний комплекс пробіотиків, посилений натуральними сорбентами, і вітамінами. Очи..

130.0грн.

  4 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Россия

Біфі-Нормолайзер, 60 табл.

В-Мин

Біфі-Нормолайзер, 60 табл.

Біфі-Нормолайзер - натуральний пробіотик, призначений для відновлення балансу мікрофлори кишечника. ..

280.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

Йогурт Норм, Georg Biosystems, 60 капс.

Georg Biosystems

Йогурт Норм, Georg Biosystems, 60 капс.

Йогурт Норм - пробіотик, здатний відновити нормальну мікрофлору шлунково-кишкового тракту, і поліпши..

145.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

Йогурт Постантибіотик, Georg Biosystems, 30 капс.

Georg Biosystems

Йогурт Постантибіотик, Georg Biosystems, 30 капс.

Йогурт Постантибіотик - натуральний пробіотик, який сприяє відновленню нормальної мікрофлори кишечни..

145.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння

Страна: Украина

Йогурт Комфорт, Georg Biosystems, 30 капс.

Georg Biosystems

Йогурт Комфорт, Georg Biosystems, 30 капс.

Йогурт-комфорт - пробіотик, що нормалізує діяльність травної системи. Завдяки лактобактеріям, запобі..

145.0грн.

  0 отзывов

У закладки У порівняння
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Пробіотики - натуральні препарати, які містять біфідобактерії і лактобактерії. Дані мікроорганізми є дружніми для людини. Вони забезпечують нормальний процес травлення, сприяють максимальному засвоєнню корисних речовин організмом. Крім того, біфідо-і лактобактерії витісняють з кишечника патогенну мікрофлору, яка виділяє токсини. Тим самим, ці корисні бактерії ліквідують внутрішній токсикоз. Більш того, пробіотики зміцнюють імунітет, і навіть виробляють вітаміни, серед яких В12 - вітамін, що запобігає анемію.

Недостатня кількість дружніх бактерій в кишечнику, призводить до розвитку дисбактеріозу - порушення балансу мікрофлори. При дисбактеріозі, патогенна мікрофлора заповнює кишечник. При цьому, вона безперервно виділяє токсичні речовини. В результаті, відбувається отруєння організму внутрішніми токсинами, запалюються стінки кишечнику, порушується травлення, погіршується імунітет. Гастрити, виразки, запори, діарея, метеоризм - всі ці захворювання з'являються в наслідок дисбактеріозу. Таким чином, значення пробіотиків для відновлення, і підтримки здоров'я людини, переоцінити неможливо.

Велика перевага пробіотиків, як натуральних засобів для здоров'я, полягає в тому, що вони практично не мають протипоказань. Це мікроорганізми, які проживаючи всередині людини, зберігають її здоров'я.

Інтернет-магазин GreenDoc пропонує ефективні, перевірені часом, комплекси пробіотиків, які здатні зміцнити здоров'я кожної людини - незалежно від статі і віку. Препарати, які ми пропонуємо, можуть запобігти появі цілого ряду захворювань і продовжити активне довголіття.

Кому необхідні пробіотики?

Як профілактичний засіб, пробіотики будуть корисні кожній сучасній людині. Це пов'язано зі звичкою більшості людей харчуватися швидко, нерегулярно і безсистемно. Цілком зрозуміло, що швидке харчування - наслідок швидкого способу життя. Але, і дисбактеріоз кишечника розвивається теж стрімко. Єдиний порятунок від нього - пробіотики. Особливо корисними вони будуть в наступних випадках:

 • Прийом антибіотиків (навіть короткостроковий). Знищуючи віруси, антибіотики знищують і дружню мікрофлору.
 • Паління,
 • Систематичне вживання алкоголю,
 • Панкреатит,
 • Знижений імунітет, що може проявлятися в частих простудних захворюваннях,
 • Зловживання солодкими продуктами,
 • Токсикози,
 • Порушення травлення,
 • Будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту,
 • Зловживання міцною кавою. Це призводить до закислення організму і активного розмноження патогенної мікрофлори.
 • Вживання жирної, смаженої і важкої для травневої системи їжі. Для її засвоєння потрібна велика кількість ферментів, виробленню яких сприяє дружня мікрофлора.
 • Порушення обміну речовин,
 • Стреси.

Особливості прийому пробіотиків:.

Приймаючи пробіотики, вкрай важливо пройти повний курс застосування, і не пропускати жодного прийому протягом дня. Доцільним є триразове вживання продукту під час їжі. Курс застосування становить, як правило, місяць. Після місячної перерви, його можна повторити.

Численні наукові дослідження підтвердили особливу важливість прийому пробіотиків при підготовці до вагітності. Це пов'язано зі здатністю цих препаратів одночасно відновлювати травлення, імунітет, і обмін речовин. Крім того, пробіотики нормалізують засвоєння кальцію, і інших мікроелементів.

Не слід приймати пробіотики довго - півроку, рік, не роблячи при цьому перерв. В цьому випадку організм може звикнути до постійного надходження біфідо-лактобактерій ззовні. Винятком є випадки тривалого прийому антибіотиків.

Пробіотики - особливо корисний продукт для людей похилого віку, оскільки він перешкоджає забрудненню крові внутрішніми токсинами, тим самим, підтримуючи серцево-судинну систему.

Ми готові детально розповісти Вам про пробіотики, які присутні в нашому асортименті, і швидко доставити Ваше замовлення по Україні.